نکاتی در مورد انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک

مدیر سازکد
23 آذر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

پیش از خرید انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک باید بدانید که هر قالب کیک چه ویژگی هایی دارد و شما قصد پخت چه کیکی را دارید؟ برای خرید انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک باید جنس آنها را نیز مورد بررسی قرار دهید برای مثال امروزه قالب آلومینیومی در اشکال مختلف طراحی شده است و به خوبی حرارت را می تواند منتقل کند و کیک در این گونه قالبها  شکل بسیار خوب و مطلوبی را به خود می گیرد.

امروزه انواع قالب کیک در شکل های متنوع  به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسند . چنانچه به پختن کیک تمایل دارید با بهره گیری از این قالب های زیبا می توانید کیک های زیبا و خوشمزه درست کنید، انواع قالب کیک زیبایی خاص خود را دارد و انتخاب نوع قالب تا حد زیادی به سلیقه و ابعاد کیک مد نظر شما بستگی دارد.

در بسیاری از موارد کیک های پخته شده ظاهری چروکیده و نامناسب پیدا خواهند کرد اما دلیل این امر چیست، یکی از مهم ترین موارد برای پخت کیک خوشمزه و زیبا پخش یکنواخت گرما در سراسر مواد کیک است مسلماً انتخاب درست قالب برای پخش یکنواخت گرما اهمیت بسیار زیادی دارد و در اغلب موارد عدم پخت کیک مناسب به دلیل استفاده از قالب نامناسب است.

قیمت خرید انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک به جنس قالب، شکل و ابعاد آن بستگی دارد، مسلماً هر چقدر کیفیت قالب کیک بهتر باشد قیمت خرید آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد، ابعاد قالب نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است و هر چقدر قالب کیک بزرگتر باشد آنگاه قیمت بیشتری برای خرید قالب باید پرداخت نمایید.

 

خرید انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک

جنس، رنگ و حتی شکل قالب های کیک با یکدیگر متفاوت است علاوه بر این قالب های مختلف از نظر ابعاد نیز با یکدیگر متفاوت هستند، هر کدام از قالب های کیک با توجه به ویژگی هایی که دارند برای پخت کیک خاصی مناسب است به یاد داشته باشید که هر چقدر قالب کیک تیره تر باشد آنگاه کیک شما زودتر از زمان مشخص آماده می شود. اگر می خواهید که گرما و حرارت کافی به تمام قسمت های کیک برسد باید از قالب های مناسب استفاده نمایید.

افرادی که در کیک پختن مهارت دارند خیلی خوب انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک را می شناسند، اگر تازه کیک پختن را شروع کرده اید حتماً قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد ویژگی های ظاهری و کیفی این قالب ها داشته باشید تا بهتر بتوانید جهت انتخاب و خرید قالب اقدام نمایید.

قالب کیک روشن نسبت به قالب کیک تیره دیرتر گرما را جذب می کند به همین خاطر اگر برای پخت کیک از قالب های روشن استفاده می کنید باید زمان بیشتری را برای پخت کیک در نظر بگیرید تا تمام مواد کیک به خوبی پخته شود.

قالب های روشن از برشته شدن کیک جلوگیری می کند و کیک در این قالب ها به صورت یکنواخت و یکسان پخته خواهد شد. کیک های متنوعی را می توان با این قالب ها تهیه کرد بخصوص کیک های تولد که به خامه زیاد احتیاج دارند.

خرید قالب نچسب

افرادی که دغدغه خارج کردن کیک از قالب را دارند حتما قالب های نچسب را خریداری نمایند، معمولاً بر روی این قالب ها یک لایه نچسب قرار می دهند تا بعد از اتمام پخت، کیک به دیواره های قالب نچسبد، جنس این قالب ها معمولا از استیل  و یا آلومینیوم است.

انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک شامل قالب های نچسب و تیره رنگ می شود به یاد داشته باشید که برای پخت کیک ایده آل و مناسب تنها داشتن یک دستورالعمل حرفه ای و استفاده از مواد درجه یک و تازه کافی نیست بلکه حتما باید از قالب زیبا و با کیفیت استفاده نمایید تا نتیجه پخت کیک باب میلتان شود.

قالب های نچسب در صورت برخورد با اجسام تیز لایه نچسب خود را از دست خواهند داد به همین خاطر در شستشوی این قالب ها دقت کافی داشته باشید تا به قالب کیک آسیب وارد نکنید.

انواع قالب کیک و بهترین قالب کیک در جنس استیل و یا آلومینیوم در بازار موجود است، تنوع موجود در شکل و ابعاد قالب ها موجب شده است تا افراد  به پخت کیک های خوشمزه علاقمند شوند، قالب های کمربندی و استیل بسیار پرکاربرد هستند و افراد زیادی امروزه خواستار خرید این قالب ها هستند.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.