ارسال رایگان با خرید بالای 500 هزار تومان در تهران

منو

قهوه نورسکا چیست؟

قهوه دمی و یا قهوه چکه ای به گونه ای از قهوه می گویند که نیازی برای دم کردن ندارد. یا به اصطلاح دیگر، طرز تهیه نوینی از قهوه می باشد. محبوبت روز افزون این قهوه به دلیل روش دم و فرآوری بسیار آسان این نوع قهوه می باشد. قهوه نورسکا در واقع نسل جدیدی از تی بگ ها می باشند، به این صورت که این نورسکا برای قهوه می باشد و طرز استفاده آن کمی با تی بگ ها متفاوت می باشد. شما برای استفاده از قهوه های چکه ای و یا همان نورسکا؛ تنها نیاز به یک لیوان و آب جوش دارید. این قهوه ها بسیار مناسب برای افرادی می باشد که وقت زیادی برای درست کردن قهوه ندارند.

شما می توانید این قهوه ها را با توجه به نیاز خودتان این قهوه ها را انتخاب کنید. نورسکا با توجه به نیاز شما، به ساده ترین شکل ممکن، میزان کافئین توی این نورسکا ها را مشخص کرده است. برای مثال شما برای شروع روز نیاز به بالاترین کافئین دارید، برای همین نورسکا 9 صبح دارای بیشترین کافئین می باشد.

به همین شکل شما برای پایان روز نیز، به کمترین کافئین نیاز دارید؛ درنتیجه بهترین انتخاب برای شما، نورسکا 8 عصر می باشد.

شما می توانید این بسته ها را با توجه به نوع نیازتان، یعنی در بسته های 6 عددی تهیه فرمائید و از نوشیدن این نورسکا ها لذت ببرید؛ همچنین شما می توانید با توجه به مصرفی که دارید، از بسته های 24 عددی نورسکا هم بهره ببرید. شما برای خرید نورسکا 24 عددی 9 صبح روی لینک کلیک کنید.

کالاهایی که دیده اید